Targi ITM Polska 2008

Targi ITM Polska 2008

W dniach 9-12 czerwca 2008 roku w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się jubileuszowa osiemdziesiąta edycja ITM Polska - targów nowoczesnych technologii dla przemysłu. Metalodlew po raz kolejny wystawiał się w Salonie Metalforum

(Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego ).

Spółka oferowała swoim klientom odlewy staliwne, żeliwne z metali nieżelaznych dla różnych gałęzi przemysłu oraz odlewy artystyczne. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem potencjalnych, nowych klientów a także tych, z którymi Metalodlew współpracuje od wielu lat.

Misją Targów jest promocja nowoczesnych technologii oraz stworzenie platformy bezpośredniego spotkania specjalistów, przedstawicieli przemysłu i nauki stosowanej, wymiany wiedzy i doświadczeń. Wystawcy targów ITM Polska zaprezentowali swoją innowacyjną ofertę w ramach branżowych salonów tematycznych: Hape; Mach-Tool; Metalforum; Surfem; Transport; Welding; Nauka dla Gospodarki. W targach wzięło udział blisko 1400 firm z 34 krajów. O rosnącym znaczeniu targów ITM Polska na światowym rynku targowym świadczy fakt, że do grona wystawców dołącza coraz więcej zagranicznych producentów, których marki prezentowane były dotąd jedynie na stoiskach polskich przedstawicieli. Z ofertą wystawców ITM Polska 2008 zapoznało się 22.000 zwiedzających z 35 państw.

 Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów ITM w Poznaniu

Wróć